چهارده ماهگی+چند عکس

 دوستان خوبم سلام

پسر گلم چهارده ماهه شد. شدیدا عاشقشم. شیطون و با نمک شده . تو مهمونیها مرکز توجه قرار می گیره. شب یلدا حسابی سر همه رو گرم کرد، حتی کسایی که تا حالا ندیده بودنش. تا ساعت یک و نیم هم پا به پای همه بیدار بود.

تو ماهی که گذشت باز هم یه قرار وبلاگی داشتیم روز 16 آذر تو  بوف جام جم که خیلی خوش گذشت.

 من و آریان این روزها (البته قبل از این که هوا خیلی سرد بشه) چند بار رفتیم گردش مرکز خریدهای اطراف و یه بار هم به توصیه ساناز جون رفتیم کافی شاپ. البته هنوز یه کم براش زوده. ولی کلا خیلی خوش گذشت. چند بارهم به شهر کتاب هم سرزدیم  و یه چیزایی برای آریان و خودم خریدم.

مامانم اینا در حال اسباب کشی هستن و کمک من بهشون اینه که خونشون نرم. چون آریان همه چی رو به هم میریزه. نتیجه اینکه منو آریان حسابی خونه نشین شدیم نه می تونیم بریم گردش به خاطر بارندگی و سرما و نه می تونیم بریم خونه مامانم.. امیدوارم زودتر این دی و بهمن بگذره. من عاشق برف و سرما بودم اما حالا به خاطر آریان امیدوارم زیاد سرد نشه. آخه پارسال چند روز تو خونه زندانی شدیم. چه روزایی بود با همه سختیاش گذشت. می دونم همتون تجربه این روزای سختو دااشتین . بی خوابیها، گریه های نوزاد دوماهه، دل دردها، بی حالیهای واکسن و ........... خلاصه که گذشت و حالا من یه پسر دارم که از دیدنش لذت می برم و گاهی فکر می کنم این عشق فوق العاده است.

این دفعه چند تا عکس می ذارم از تولد تا 7 ماهگی آریان. بقیه رو هم به تدریج میزارم.

گل پسرم دوست دارمقلب

 

تولد

٣ ماهگی

چهار ماهگی

غلت زدن

اولین نوروز (پنج ماهگی)

پنج ماه و هشت روزگی

اولین غذا(فرنی)

شش ماهگی

اولین سفر

هفت ماه و دوازده روزگی (سفر)

/ 9 نظر / 32 بازدید
هاله مامان ارشیا

چهارده ماهگیت مبارک آریان گلی[دست][دست]نازنین جون کار خوبی میکنی تو خونه میمونی.تو این سرما برای بچه ها هیجا بهتر از خونه نیست[لبخند]انشالله زودی اسباب کشی مامان اینا تموم بشه[قلب]عکسا هم عالی بود ولی چندتاش باز نشد[ماچ][گل][قلب]

مامان راشین

سلام نازنین جان .....چه پسر گلی داری ماشالله خیلی جیگرههه راشین من هم ابانیه خوشحال میشم به ما سر بزنی[گل][قلب]

پگاه

آخی...منم خیلی ذوق کردم از آشناییتون خوشحالم. این آقا آریان ما خیلی ناز و ملوسه ها....

سونا

نوش جونتون. خوشحالم که خوشش اومده.[ماچ]

میتی و ماهیش

سلام مامانی مهربون همیش به گردش خوشحالم که با گل پسری حسابی خوش گذشته.... عکسها هم حرف نداشت اسپند یادتون نره ها....

مریم مامان ارمین

نازنین جون پسر من هم 3 ابان دنیا اومده . اگر دوست داشتی بیا نی نی سایت متولدین آبانماه 86. به وبلاگ ماهم سر بزن خوشحال میشیم پسر گلت رو هم ببوس [ماچ]